Передзвоніть мені
Консультуємо с 9:00 до 21:00
У вас немає товарів для порівняння
Для перегляду вибраних товарів потрібно авторизуватися

Як масажувати обличчя масажером?

Запишіться на тест-драйв

При виборі масажного крісла все дуже індивідуально, рекомендуємо Вам випробувати декілька різних моделей, так ви точно зрозумієте що Вам насправді подобається

Записатися на тест-драйв
Безкоштовно у нашому магазині Докладніше >

Правильний догляд за шкірою – основа свіжості та гарного зовнішнього вигляду. Але безжальний час все одно накладає свій відбиток на обличчя жінок та чоловіків. Ніхто не застрахований від мімічних зморшок, обвислої шкіри, появи другого підборіддя.

Уникнути старіння шкірного покриву неможливо, але сповільнити цей процес цілком реально. Існує велика кількість засобів для омолодження та підтяжки шкіри обличчя. І це не тільки косметика, адже жоден крем не здатний самостійно впоратися із природними процесами в організмі.

Ефективним заходом щодо зміцнення м'язового тонусу є масаж обличчя за допомогою спеціально розроблених апаратів. Така стимуляція допомагає зберегти молодість і красу: дає відмінний ефект, що підтягує, допомагає поліпшити мікроциркуляцію і зняти набряклість. Якщо робити масаж регулярно, то шкіра стане м'якою, еластичною та красивою, а обличчя більш точеним (як тіло при активних заняттях фітнесом). Процедура посилює ефект косметичних засобів та допомагає боротися з акне.

Які існують апарати для масажу?

Усі масажери діляться на:

  • Механічні. Є роликові пристрої різних розмірів. Можуть виготовлятися із дерева, каменю, пластику. Ці прості за конструкцією масажери впливають на глибокі шари шкіри, підвищуючи пружність. До механічних моделей відносяться також мезоролери, принцип дії яких полягає в нанесенні мікротравм голками з медичної сталі, срібла або золота. Це запускає природний процес вироблення колагену та еластину.
  • Вакуумні. Апарати зі спеціальними насадками, що утворюють вакуум. Їхня дія спрямована на поліпшення кровопостачання. Після застосування вакуумного масажера в організмі починають активніше циркулювати поживні елементи та кисень. Пристосування застосовуються для очищення пір, видалення чорних крапок та розгладжування зморшок.
  • Лазерні. Проникають променями глибоко у підшкірні шари, відновлюючи епідерміс. Допомагають досягти здорового та красивого кольору обличчя. Під впливом лазерних масажерів шкіра голови починає активно виробляти колаген та еластин.
  • Ультразвукові. Дія пристроїв ґрунтується на ультразвукових коливаннях. Під їх дією клітини шкіри циклічно змінюють свою густину, стискаючись і розтискаючись з великою частотою. Це стимулює обмінні процеси, що дозволяє вирівнювати поверхню шкіри, зменшувати шрами та рубці після вугрів.
  • Кисневі. Покращують кровообіг та прискорюють обмін речовин, формуючи та виділяючи молекули кисню. В результаті відновлюється природна пружність і еластичність шкіри, обличчя набуває здорового та сяючого вигляду.
  • Інфрачервоні. Зігрівають шкіру інфрачервоними променями заданої довжини, сприяючи релаксації та покращенню кровообігу. Апарати найчастіше використовують для на зону навколо очей, де шкірний покрив тонкий і чутливий. Інфрачервоні масажери швидко та безболісно прибирають мішки під очима, усувають пігментацію та дрібні зморшки.

Правила використання масажерів

Перед застосуванням апарата слід обов'язково ознайомитись з інструкцією та рекомендаціями виробника. Вакуумний, лазерний та ультразвуковий масажери не використовуються на губах. При використанні приладів важливо дотримуватись правил гігієни. Бажано очищати обладнання після кожного застосування та зберігати у футлярі, що захищає від забруднень. Не варто давати користуватися масажером іншим людям, оскільки це може призвести до передачі шкірних захворювань.

Домогтися хороших результатів під час використання масажера простіше, якщо правильно розробити програму. Нюанси застосування залежать від типу приладу, однак є кілька універсальних правил:

  • М'язи обличчя повинні бути максимально розслабленими, не проводьте масаж поспіхом.
  • Шкіра має бути абсолютно чистою. Видаліть макіяж, розпарити шкіру і обробити тоніком. Нанесіть на обличчя зволожуючий засіб.
  • Водіть пристроєм строго масажними лініями на лобі, щоках, вилицях, носі. Безладне масування шкірного покриву може стати причиною його розтягування та спровокувати появу нових зморшок.
  • Всі рухи виконуйте акуратно, особливо поряд з очима та бровами. Не натискайте на пристрій і не тримайте його надто довго на одному місці.

Протипоказання до використання масажерів

Прилади не можна використовувати за наявності:

  • запальних процесів на шкірі;
  • злоякісних новоутворень;
  • туберкульозу;
  • гострих запальних захворювань.

Крім того, власникам чутливої ​​або дуже сухої шкіри рекомендується попередньо проконсультуватися з фахівцем. Стан шкірного покриву може погіршитися, якщо апарат неправильно використовувати.

У нашому інтернет-магазині Osis.ua можна замовити професійне масажне обладнання для роботи та домашнього вживання. Користь від масажу важко переоцінити. Систематичне використання масажерів допоможе зберегти здоров'я, молодість та красу.

Вернуться к списку статей